Меню

Альбом для творчості та навчання «Малюнок світлом» 6 сторінок А3

49,00
грн.
Опис
Малювання світлом - це новий та захопливий підхід до творчості та розвитку дітей в ігровій формі. Створюючи малюнки, що світяться у темряві, дитина відчує себе справжнім чарівником та володарем світла. Тільки уявіть собі, легкий помах руки та перед вами загадковий малюнок, що світиться. Фантастика!

Альбом для творчості «Малюнок світлом» призначений для навчання та розвитку творчих здібностей у дітей, а також для розвитку пам'яті, уяви та фантазії. Одне з головних переваг альбому «Малюй світлом» полягає в його великому форматі та кількості сторінок, що дозволяє малювати в альбомі кільком дітям одночасно. Також важливо відзначити другу перевагу такого набору, яке полягає у трафаретах, за допомогою яких дитина зможе в цікавій ігровій формі малювати букви, що будуть світитися, складати слова та вчити українську та англійську абетку, а також вчити цифри та знаки.

Варто зазначити що дана іграшка абсолютно безпечна для здоров'я та навколишнього середовища. Яка виготовлена із сертифікованих матеріалів вищої якості.

Можете бути абсолютно впевнені, що такий набір сподобатися кожній дитині в незалежності від віку та вподобань. Адже це щось новеньке та незвичайне, плюс дуже корисне для освіти та розвитку. Подаруйте набір для малювання в темряві, щоб дитина відчула себе справжнім чарівником та володарем світла.

Як це працює?
Основа альбому покрита з обох сторін спеціальною світлонакопичувальною плівкою. Малювання відбувається за рахунок ручки-ліхтарика на кінці якої є маленька лампочка. При натисканні на кнопку ручка загоряється та в цей момент потрібно малювати на сторінці альбому, який буде вбирати світло від ручки. Таким чином на аркуші буде створюватися малюнок, який плавно зникне протягом 10 хвилин, а тим часом ви можете малювати на другій сторінці альбому, потім на третій і так далі.

Корисні властивості набору
  • Чудово розвиває творчі здібності, фантазію та дитячу уяву
  • Допомагає весело вчити букви, цифри та знаки в ігровій формі
  • Підходить для хлопчиків і дівчаток будь-якого віку (від 3-х років)
  • Арт-терапія, заспокоює перед сном і знижує боязливість темряви
  • Ваш незвичайний та оригінальний подарунок з WOW ефектом

Комплектація набору
  • Альбом 6 сторінок (40х30 см)
  • Трафарети - 4 шт:
  • (Український алфавіт, англійський алфавіт, цифри та знаки, тематичні малюнки)
  • Ручка-ліхтарик з батарейками - 2 шт.
  • Інструкція

Характеристики
Формат альбому: А3 (40х30 см)
Кількість сторінок: 6
Розмір коробки: 43х31 см
Click to order
Оформление заказа
Total: 
Имя и фамилия
Номер телефона
Город (оставить пустым если самовывоз)
Отделение Новой почты (оставить пустым если самовывоз)
Payment method
Подтверждая заказ я принимаю условия пользовательского соглашения