Меню

Планшет для творчості та навчання «Малюнок світлом» А3 (42х30 см)

49,00
грн.
Опис
Малювання світлом - це новий та захопливий підхід до творчості та розвитку дітей в ігровій формі. Створюючи малюнки, що світяться у темряві, дитина відчує себе справжнім чарівником та володарем світла. Тільки уявіть собі, легкий помах руки та перед вами загадковий малюнок, що світиться. Фантастика!

Двосторонній планшет для творчості «Малюнок світлом» призначений для навчання та розвитку творчих здібностей, а також розвитку пам'яті, уяви та фантазії. Але одне з головних переваг набору «Малюй світлом» полягає в його трафаретах, за допомогою яких дитина зможе в цікавій ігровій формі малювати букви, що будуть світитися, складати слова та вчити українську та англійську абетку, а також вчити цифри та знаки.

Варто зазначити що дана іграшка абсолютно безпечна для здоров'я та навколишнього середовища. Тому, що виготовлена із сертифікованих матеріалів вищої якості.

Можете бути абсолютно впевнені, що такий набір сподобатися кожній дитині в незалежності від віку та вподобань. Адже це щось новеньке та незвичайне, плюс дуже корисне для освіти та розвитку. Подаруйте набір для малювання в темряві, щоб дитина відчула себе справжнім чарівником та володарем світла.

Як це працює?
Основа планшета покрита з обох сторін спеціальною світло накопичувальною плівкою. Малювання відбувається за рахунок ручки-ліхтарика на кінці якої є маленька лампочка. При натисканні на кнопку ручка загоряється та в цей момент потрібно малювати на планшеті, який буде вбирати світло від ручки. Таким чином на планшеті буде створюватися малюнок, який плавно зникне протягом 10 хвилин, а тим часом ви можете малювати на другій стороні планшета.

Корисні властивості набору
  • Чудово розвиває творчі здібності, фантазію та дитячу уяву
  • Допомагає весело вчити букви, цифри та знаки в ігровій формі
  • Підходить для хлопчиків і дівчаток будь-якого віку (від 3-х років)
  • Арт-терапія, заспокоює перед сном і знижує боязливість темряви
  • Ваш незвичайний та оригінальний подарунок з WOW ефектом

Комплектація набору
  • Двосторонній планшет А3 (42х30 см)
  • Трафарети - 4 шт: (Український алфавіт, англійський алфавіт, цифри та знаки, тематичні малюнки)
  • Ручка-ліхтарик з батарейками - 2 шт.
  • Інструкція

Характеристики
Формат планшета: А3 (42х30 см)
Розмір коробки: 43х31 см
Click to order
Оформление заказа
Total: 
Имя и фамилия
Номер телефона
Город (оставить пустым если самовывоз)
Отделение Новой почты (оставить пустым если самовывоз)
Payment method
Подтверждая заказ я принимаю условия пользовательского соглашения